Про нас

Відділ створено з метою організаційного, технічного й інформаційно-методичного забезпечення міжнародної діяльності університету з питань залучення іноземних громадян до навчання, підвищення якості організації та підготовки фахівців для зарубіжних країн, вдосконалення освітнього процесу, а також паспортно-візової роботи у сфері контролю за дотриманням іноземними громадянами порядку перебування на території України.

Контактні дані
Адреса:
пр. Науки, 4, корпус УЛК, каб. 14,
м. Харків
Морозов Олександр Володимирович
к.м.н., доцент кафедри загальної та клінічної патофізіології імені Д.О. Альперна
Тел.: +38 057 707 72 58 ov.morozov@knmu.edu.ua
  • Інформація про вступ для іноземних громадян

Прийом іноземних громадян до університету відбувається відповідно до «Положення про прийом іноземних громадян та осіб без громадянства на навчання до вищих навчальних закладів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.1998 р № 1238, згідно з Порядком організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013р. № 1541.

Прийом іноземних громадян проводиться приймальною комісією для іноземних абітурієнтів двічі на рік згідно з умовами прийому. Літній набір – з серпня до листопада. Весняний набір – з січня по березень.

• Інформація про іспити

Після перевірки документів абітурієнт допускається до іспитів:

– українська мова та біологія (навчання українською мовою);
    – англійська мова та біологія (навчання англійською мовою).

Абітурієнти, які успішно склали іспити і надали всі необхідні документи, зараховуються на 1-й курс.

• Порядок прийому документів

Для вступу на 1-й курс іноземні вступники та особи без громадянства  повинні отримати запрошення на навчання в Харківський національний медичний університет та пред’явити такі документи:

1. Закордонний паспорт (оригінал) та 3 примірники перекладу
    2. українською мовою (нотаріально завірених).
    3. Атестат про повну загальну середню освіту (оригінал) та 2 примірники перекладу українською мовою (нотаріально завірених).
    4. Свідоцтво про народження (оригінал) та 1 примірник перекладу українською мовою (нотаріально завірений).
    5. Медична довідка про стан здоров’я (оригінал) та 1 екземпляр перекладу українською мовою (нотаріально завірений).
    6. Довідка про відсутність ВІЛ-інфекції та її копія.
    7. Кольорові фото 3 × 4 (15 штук).
  • Навчання

«Медицина» – період навчання 6 років.

«Стоматологія» – період навчання 5 років.
    Мови навчання: українська, англійська.
    Випускники отримують диплом Магістра міжнародного зразка.

«Медсестринство» – період навчання 3 роки 10 міс.
    Мова навчання: англійська.
    Випускники отримають диплом Бакалавра міжнародного зразка.

«Підготовче відділення» – період навчання 10 міс.
    Мова навчання: українська.
    Випускники отримують Сертифікат про закінчення підготовчого відділення.