Першокурснику
Навчаємо кращих!
Дорогі студенти-першокурсники!

Від щирого серця вітаю вас зі вступом до Харківського національного медичного університету. Ця знаменна подія у вашому дорослому житті стала одним із перших великих досягнень, яких, переконаний, ще чимало буде на шляху до отримання безцінних знань.

Ви стали частиною багатотисячного колективу Харківського національного медичного університету – одного з найпрестижніших медичних вишів України, з високою і заслуженою репутацією за кордоном. Він знаний своїми досягненнями в науці, системою якості навчання і видатними випускниками, відомими в країні й світі діячами медичної науки і практичної охорони здоров’я.

Наш університет – це колектив, у якому не тільки забезпечують підготовку висококласних фахівців, а й прагнуть до реалізації творчого потенціалу кожного члена колективу, створюють всі умови для прояву ініціативи й творчості.

У стінах університету ви знайдете нові знання, вам будуть читати лекції імениті вчені та заслужені лікарі й педагоги, високий професіоналізм яких базується на престижі знань, умінь і навичок, компетентності та відповідальної дисципліни. На вас чекають майстер-класи в сучасних аудиторіях і науково-дослідних лабораторіях, пізнавальні лекції, заняття з кращими викладачами університету, можливість стажування за кордоном. Тут ви знайдете хороших і вірних друзів, мудрих і досвідчених наставників та станете справжніми професіоналами своєї справи.

Від щирого серця бажаю вам наукових, творчих і спортивних досягнень, невичерпного оптимізму, віри в себе і свої сили, здоров’я, успіхів, любові й прекрасного настрою!

Ласкаво просимо до Харківського національного медичного університету!

Валерiй Капустник
Ректор унiверситету