Про нас

Інформацію щодо роботи освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» Харківського національного медичного університету та медичного фахового коледжу ХНМУ можна знайти у Положенні про роботу освітніх центрів «Крим – Україна», «Донбас-Україна» у Харківському національному медичному університеті та Медичному фаховому коледжі Харківського національного медичного університету, Правилах прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Харківському національному медичному університеті осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення.

Графік роботи:
Понеділок – четвер: з 9:00 до 17:00