Про нас

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» Харківського національного медичного університету та медичного фахового коледжу ХНМУ працюють з 01 червня до 30 вересня.

Керівник освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» Харківського національного медичного університету: заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, доцент Бугайова Олена Валеріївна.

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» ХНМУ та медичного фахового коледжу ХНМУ:

• надають консультації та сприяють в оформленні декларації заявника;
  • забезпечують консультування заявника щодо річного оцінювання (зразки тестових завдань, онлайн курсів, очних консультацій тощо);
  • сприяють проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації заявника з – української мови та історії України, видачі йому документів державного зразка про базову середню освіту або повну загальну середню освіту (здійснюється уповноваженим закладом загальної середньої освіти);
  • організовують оформлення документів заявника як вступника, проведення вступного випробування (вступних випробувань) до закладу освіти та (в разі проходження конкурсного відбору) надання рекомендації для вступу до закладів вищої або фахової передвищої освіти (здійснюється базовим закладом освіти), до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
  • сприяють поселенню заявника на час проходження річного оцінювання, державної підсумкової атестації та проведення вступного випробування до гуртожитку закладу освіти;
  • сприяють отриманню заявником документів, що посвідчують особу;
  • забезпечують консультування заявника щодо можливості навчання на підготовчих курсах.

Уповноважений заклад загальної середньої освіти: Харківський науковий ліцей «Обдарованість» Харківської обласної ради
Директор: Поливанний Валерій Сергійович
Адреса: вул. Миру, 102а, м. Харків, 61007 (м. «Харківський тракторний завод»)
Тел: (0572) 99-10-03; (0572) 99-11-66; Моб. тел: +380666452758
e-mail: Obdarovanist@ukr.net
Режим роботи та інформація про заклад за посиланням

Необхідні документи (можна подавати особисто чи дистанційно на електронну адресу Приймальної комісії priem@knmu.edu.ua в визначений законодавством термін):

• заява;
  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання або результати національного мультипредметного тесту (за бажанням);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
  • документ, що посвідчує особу, а за його відсутності – свідоцтво про народження.
  • У разі відсутності в документі, що посвідчує особу, відмітки про реєстрацію місця проживання на територіях, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес, підтвердження факту проживання може здійснюватися на підставі відомостей, зазначених у документах, визначених в абзаці третьому частини сьомої статті 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», копіях документів, до яких вносяться відомості про місце проживання та/або довідки про реєстрацію місця проживання батьків (одного з батьків), в яких зазначено місце проживання на відповідних територіях;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см;
  • документ про освіту державного зразка та додаток до нього;
  • довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу (за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього), яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту.

Документи, видані на тимчасово окупованій території України, не визнаються!

Вступ може відбуватися особисто або дистанційно за результатами співбесіди або національного мультипредметного теста (зовнішнього незалежного оцінювання) (за вибором вступника).

Інформацію щодо роботи освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» Харківського національного медичного університету та медичного фахового коледжу ХНМУ можна знайти у Положенні про роботу освітніх центрів «Крим-Україна», «Донбас-Україна» у Харківському національному медичному університеті та Медичному фаховому коледжі Харківського національного медичного університету, Правилах прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Харківському національному медичному університеті осіб, які проживають на тимчасово окупованій російською федерацією території України.

Графік роботи:
Понеділок – четвер: з 9:00 до 17:00
П`ятниця: з 9:00 до 15:45
Перерва: з 13:00 до 14:00
Субота, неділя – вихідні

ХНМУ в соціальних мережах:

Контактні дані
Адреса: