Про USERN

Міжнародна науково-освітня дослідницька мережа USERN була створена у 2015 році як незалежна міжнародна організація з основною метою мирного і гуманітарного розвитку освіти і наукових досліджень у всьому світі. В мережу входить тільки 1% кращих вчених світу з різних наукових сфер, які є  членами консультативної ради, а також членів організації – провідних та молодих учених. Основна діяльність мережі направлена на об’єднання зусиль учених у створенні нових освітніх програм в різних областях і рівнях, проведенні спільних науково-дослідних проектів, публікації результатів досліджень у вигляді статей, книг або патентів, забезпеченні етичних стандартів у науковому середовищі.

З метою формування професійної мережі науковців організацією було створено онлайн ком’юніті.

У 2016 році у Харківському національному медичному університеті було відкрито український офіс Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі.

Щорічно до Всесвітнього дня науки за мир і розвиток USERN проводиться конгрес та фестиваль. Під час конгресу ключові спікери, у тому числі  Нобелівські та Абелівські лауреати за 5 основними науковими напрямками – медичні, соціальні, формальні, біохімічні та фізичні науки – модерують наукові дискусії провідних учених, зустрічаються із молодими науковцями.

Фестиваль є святковою частиною заходів та являє собою платформу для відзначення високих досягнень молодих учених у 5 різних напрямках. Під час фестивалю 5 кращих молодих учених отримують грошову винагороду та пам’ятні призи. Крім того, переможці також отримують тревел-гранти для тижневих стажувань у провідних університетах та науково-освітніх установах світу.

Конкурс на приз для молодих учених відкрито!

В рамках Всесвітнього дня науки за мир і розвиток Міжнародною науково-освітньою дослідницькою мережею проводиться фестиваль, під час якого 5 молодих учених із різних наукових сфер – медичні, соціальні, формальні, біохімічні та фізичні науки – отримують приз USERN – грошова винагорода у розмірі 5000 у.о., пам’ятна винагорода, а також тревел-грант на тижневе стажування в одному з провідних університетів світу.

Ознайомитися із вимогами до конкурсантів, умовами участі у конкурсі, а також подати онлайн аплікацію можна за посиланням

Бажаємо успіху!