Шановні друзі!

Людина має багато цінностей, однак найважливіша з них – здоров’я. На жаль, жоден з нас не може похизуватися відмінним самопочуттям упродовж усього життя. Проте завжди можна істотно покращати його якість – і тут на допомогу людині приходить медицина.

Важко уявити життя без медицини, а медицину – без лікарів. Професію медичного працівника вважають найгуманнішою й наймилосерднішою. Тому перед нами поставлене важке завдання – вивчити та виховати справжніх лікарів. І Харківський національний медичний університет успішно справляється з цією непростою місією вже понад 200 років.

Наш навчальний заклад завжди посідає перші місця в рейтингах медичних ЗВО країни. Харківський національний медичний університет відомий і за кордоном. До нас приїжджають студенти з різних країн світу, щоб опанувати професію медика та допомагати людям у своїх рідних містах. Ми пишаємося нашими випускниками – висококваліфікованими спеціалістами, що працюють не тільки у поліклініках і лікарнях, а й у різних галузях охорони здоров’я. Університет активно налагоджує й міжнародні зв’язки, щоб наші студенти були всебічно обізнаними й мали змогу стажуватися в інших країнах.

Навчатися в університеті важко, проте надзвичайно цікаво. Тож якщо вам не байдуже людське життя та здоров’я, якщо ви хочете стати висококваліфікованим спеціалістом, двері нашого університету завжди відчинені для вас. Нам потрібні порядні люди з добрим та чуйним серцем, що готові до труднощів. Ласкаво просимо!

Валерiй Капустник
Ректор унiверситету
Відгуки
Анастасія Кордюмова
випускник 2021 року
«Харківський медичний став для мене набагато більшим, ніж місцем отримання вищої освіти. Я пишалася, пишаюся і завжди буду пишатися тим, що навчалася саме в нашому медичному. Найголовніше – завдяки університету я знайшла себе. Знайшла ту справу, якою хочу та буду займатися. Стала впевненою у собі, навчилася знаходити вихід з різних ситуацій, швидко приймати рішення, завжди йти вперед до мети, незважаючи на невдачі. ХНМУ – справжня школа життя, закінчивши яку, ти стаєш суперлюдиною, таким собі Термінатором, якому більше нічого не страшно».
Читати детальнiше
Ірина Юркіна
випускник 2021 року
«Харківський національний медичний університет – це люди, що там працюють! Це викладачі, що дають нам найцінніші знання; деканати, що піклуються та переживають за тебе як рідні! Усі зацікавлені, щоб студент навчився важливим речам, які обов'язково знадобляться у професії! Дякуємо кожному за мудрість, турботу та натхнення! Ми – майбутнє медицини та зробимо все можливе, щоб стати гордістю нашої альма матер і країни!»
Читати детальнiше
Катерина Александрова
випускник 2021 року
«Дякую всім викладачам та адміністрації медичного вишу! Стівен Кінг писав: "Все, що здатне змусити вас сміятися тридцять років потому, – не порожня трата часу. По-моєму, це щось дуже близьке до безсмертя". Дорогі випускники, я точно знаю, що ми витратили час не даремно!».
Читати детальнiше
Євгеній Слонецький
випускник 2021 року
«Дещо сумно, що через незначний час ця сторінка одного із найкращих періодів у житті кожної людини – студентського життя буде перегорнута. Проте я щиро вірю та впевнений, що у нас попереду «весь світ», з професійним становленням і продовженням подальшого пошуку свого місця у ньому, знайомство та співпраця під час цього з новими людьми, застосування отриманих та опанування нових професійних знань і умінь, що буде наповнювати життя якісним змістом. Бажаю усім удачі та успіхів! З любов’ю та повагою до альма матер».
Читати детальнiше
Дмитро Грищенко
випускник 2021 року
«Для молодших курсів і для тих, хто збирається вступати до Харківського національного медичного університету, маленькі поради: обов’язково спілкуйтеся з усіма, хто вас оточує, будьте в курсі всіх подій, намагайтеся вчитись так, щоб не було пропусків, вчасно здавайте усі необхідні роботи, оскільки потім вам просто може не вистачити часу їх наздогнати. Щоб не було паніки, намагайтесь усе робити заздалегідь, і ваш час в університеті пройде легко і весело».
Читати детальнiше
Євгеній Безега
випускник 2021 року
«Закінчення університету – велике свято для мене. Шість років тому я не міг уявити, наскільки зміниться моє життя. За час навчання я відчув смак роботи лікаря, знаю, як збирати анамнез та критично ставитися до інформації про здоров’я в Інтернеті. Буде складно, так, але якщо є мрія бути тільки лікарем, то я вважаю, що Харківський національний університет – це чудовий вибір».
Читати детальнiше