Контакти та інформація для іноземних вступників

Ласкаво просимо до Харківського національного медичного університету – вишу великих можливостей, де мрії стають реальністю, а дослідження проливають світло на майбутнє медицини. Ми з гордістю відкриваємо свої двері для талановитих та амбітних абітурієнтів з усього світу, які бажають зробити величезний внесок у медичну науку та практику.

Коли ви обираєте Харківський національний медичний університет, ви стаєте частиною нашої надихаючої та багатонаціональної родини, де високі стандарти академічної освіти, глибоке розуміння гуманітарних цінностей та професійної етики є невід’ємною частиною нашої освітньої програми.

Наші викладачі та науковці – це видатні професіонали, які поєднують у собі знання та досвід у найпередовіших галузях медицини. Ми постійно прагнемо досконалості, ґрунтуючись на останніх досягненнях у медичній науці та технологіях, щоб надати вам освіту найвищої якості, необхідну для успішної кар’єри у сфері охорони здоров’я.

Ваше навчання проходитиме у сучасних навчальних та науково-дослідних лабораторіях, де ви матимете можливість застосувати теоретичні знання на практиці та взяти участь в інноваційних дослідницьких проєктах, спрямованих на покращання медичної практики заради благополуччя людства.

Харків – це не лише центр медичної освіти, а й чудове місто, де історія, культура та сучасні розваги поєднуються в гармонії. Ви зможете насолодитися динамічним студентським життям, поспілкуватися з однодумцями з усього світу та розширити свої горизонти, занурюючись у нові мови та культури.

Ми запрошуємо вас стати частиною інтернаціональної сім’ї Харківського національного медичного університету – вишу, який формує майбутнє медицини, надихає студентів та сприяє процвітанню охорони здоров’я у різних куточках світу. Приєднуйтесь до нас, щоб разом зробити наступний крок до яскравого та успішного майбутнього.

Ознайомтеся з правилами прийому на навчання

Контакти для іноземних вступників:

Навчально-науковий інститут з підготовки іноземних громадян (ННІ ПІГ)
Email: nni.pihrom@knmu.edu.ua , vid.nabihpass@knmu.edu.ua
Phone number: +38057 707 72 20, +38057 707 72 29, +38098 983 48 02

Відповідальні особи:

Бондарева Алла Володимирівна – заступник директора ННІ ПІГ
email: av.bondareva@knmu.edu.ua

Морозов Олександр Володимирович – заступник директора ННІ ПІГ
email: ov.morozov@knmu.edu.ua

Асеева Наталія Володимирівна – заступник з набору іноземних студентів ННІ ПІГ
email: nv.asieieva@knmu.edu.ua