Студентське самоврядування

Студентська рада ХНМУ

Харківський національний медичний завжди може похвалитися кретивними та цілеспрямованими студентами. Адже вони крокують в ногу з часом і вигадають все більш нові та цікаві ідеї. Тому на основі єдності їх інтересів, задля поліпшення якості студентського життя, дозвілля та навчання, ними було створено громадську організацію – «Студентське самоврядування ХНМУ». Досить важливим аспектом є те, що дана організація займає провідну роль у взаємозв‘язку між адміністрацією університету та студентами.

Організація Студентського самоврядування займається вирішеннями низки питань, таких як: організація фізичної культури, пропаганда здорового способу життя, міжнародний обміну між особами, які навчаються в ХНМУ та іноземними учнями вищих навчальних закладів, запобігає вчиненню особами, які навчаються в університеті правопорушень. Також сприяє покращенню навчального процесу і формуванню серед осіб, які навчаються в ХНМУ, активної громадянської позиції, зокрема, волонтерського руху. Захищає права та інтереси осіб, які навчаються і поліпшує умови проживання й відпочинку студентів.

У ХНМУ цінують учнів з різноманітними талантами, тому розвиток творчій діяльності, випуск учнівських друкованих та електронних інформаційних видан та створення студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами і координація їх діяльності є невід‘ємною частиною роботи Студентського самоврядування.

Громадське об’єднання сприяє інформативному забезпеченню та соціологічним опитуванням студентів, адже сьогодні чітка та суб‘єктивна позиція кожного з нас є вкрай важливою.

Основна мета діяльності Студентської ради – створення умов для найбільш повного розкриття творчого потенціалу, талантів і здібностей студентів університету, поліпшення їх професійної підготовки, а також підтримку і розвитку Харківського національного медичного університету.

Контактні дані
Адреса:
м. Харків, вул. Трінклера, 6, 6-й поверх
Голова ради
Мороз Ганна Андріївна
hamoroz.1m16@knmu.edu.ua
Заступники
Любімцева Ганна Миколаївна
секретар Голови Студентської ради
hmliubimtseva.1m18@knmu.edu.ua
Братчук Кирило Вадимович
kvbratchuk.1m17@knmu.edu.ua
Чаплигін Вадим Олексійович
vochaplyhin.4m17@knmu.edu.ua
Тополюк Катерина Сергіївна
kstopoliuk.1m18@knmu.edu.ua
Шипіцина Дар’я Олександрівна
doshypitsyna.1m17@knmu.edu.ua
Обов'язки Голови Студентської ради:

• організовує роботу і несе відповідальність за ефективність діяльності Студентської ради студентського самоврядування і забезпечує контроль за виконанням рішень СРСС, її секторів та інших органів студентського самоврядування;

• захищає права та інтереси студентів Харківського національного медичного університету;

• бере участь у заохоченні студентів до навчальної, наукової та творчої діяльності;

• звітує про діяльність СРСС перед студентською громадою.

Обов'язки секретаря Студентської ради:

• веде протокол Конференції та засідань Студентської ради, підписує їх разом із головою;

• координує хід виконання поточних та перспективних планів діяльності Студентської ради;

• відповідає за документообіг, разом із головою відповідає за збереження документації Студентської ради;

• виконує інші функції, покладені на нього головою.

Сектори Студентського самоврядування:
 • Сектор Медіа-простору

  Організація цікавих, розважальних та освітніх заходів, висвітлення основних подій, написання статей, фото та відеозйомка, монтаж, створення афіш. Якщо ти креативний і натхнений, тобі сюди.

  Голова сектору – Скиданенко Єлизавета Вячеславівна

  yvskydanenko.1m19@knmu.edu.ua

 • Сектор Зовнішніх зв`язків

  Співпраця з відділом міжнародних зв`язків та проректором з науково-педагогічної роботи; реалізація міжвузівських заходів; організація поїздок, обмінів, взаємозв’язок та створення креативних подій разом з університетами Харкова і не тільки.

  Зацікавило? Приєнуйся до сектору та будь у центрі подій!

  Голова сектору – Сич Діана Олександрівна

  dosych.1m18@knmu.edu.ua

 • Сектор Співпраці з іноземними студентами

  Ми відкриваемо для вас іноземні країни. Займаємося організацією заходів спільно з іноземними студентами. Тренуємо англійську з носіями. Якщо бажаєте приєднатися, пишіть

  Голова сектору – Дзюба Марія

  alise_in_wonderland@ukr.net

 • Сектор з якості освіти

  Сектор з моніторингу якості освіти займається покращенням навчально-педагогічного процесу, а також робить його більш цікавим для студентів та викладачів ХНМУ. Сектор регулярно проводить різні заходи, направлені на саморозвиток, збільшення знань та навичок у всіх бажаючих.

  Членом сектору стати дуже просто! Зв’яжіться з будь-яким учасником сектору з моніторингу якості освіти і вам дадуть контакти голови(Або одразу зв`яжіться з головою). Далі невеличка співбесіда і ви в команді!

  Голова сектору – Польща Едуард Олександрович

  eopolshcha.1m18@knmu.edu.ua

 • Сектор громадського виховання та волонтерства

  Звичайні студенти нашого медичного, які хочуть зробити навколишній світ краще, бо вірять у людяність і щирість, у внутрішню емпатію та безкорисливість вчинків, що можуть стати рушійною домінантою задля особистого розвитку, а в подальшому і для розвитку соціуму! Наш сектор активно приймає участь у різноманітних волонтерських(та не тільки) івентах, як внутрішньоуніверситетських, так і більш масштабних. Хочеш приєднатися – напиши голові.

  Голова сектору – Ахмед Діана Абдулсалам

  daakhmed.4m19@knmu.edu.ua

 • Сектор Era Caritas

  Звичайні студенти нашого медичного, які хочуть зробити навколишній світ краще, бо вірять у людяність і щирість, у внутрішню емпатію та безкорисливість вчинків, що можуть стати рушійною домінантою задля особистого розвитку, а в подальшому і для розвитку соціуму! Наш сектор активно приймає участь у різноманітних волонтерських(та не тільки) івентах, як внутрішньоуніверситетських, так і більш масштабних. Хочеш приєднатися – напиши голові.

  Голова сектору – Жлудько Катерина Павлівна

  kpzhludko.4m19@knmu.edu.ua

 • Івент-сектор

  Організація цікавих, розвивальних та веселих заходів університетського рівня. Якщо у тебе є творчі ідеї, які потребують втілення – тобі до нас. Як потрапити? Зв‘яжися з головою сектору.

  Голова сектору – Скороход Влада Сергіївна

  vsskorokhod.3m20@knmu.edu.ua

 • Розважальний сектор «Ліга Сміху»

  Організація ігор, робота в команді, написання жартів, виступи перед публікою, знайомство з крутою comedy-family. Якщо хочеш бути не нудним лікарем, то напиши голові сектору за посиланнями нижче.

  Голова сектору – Трубецька Валерія Максимівна

  vmtrubetska.3m18@knmu.edu.ua

 • Клуб інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» ХНМУ

  Організація студентських чемпіонатів та тренувань, участь у міських та Всеукраїнських іграх «Що? Де? Коли?»

  Бажаєш стати частиною нашої команди? Зв’яжись з президентом клубу!

  Голова сектору – Сущенко Еліна Владиславівна

  evsushchenko.1m18@knmu.edu.ua

 • Спортивний сектор

  Проводимо спортивні змагання, зайняття з футболу, волейболу, баскетболу, тощо. Ходимо у туристичні походи на річку, в ліс. Катаємося взимку на лижах та сноубордах.

  Якщо ти за активне спортивне життя – тобі до нас. Напиши голові та приєднуйся!

  Голова сектору – Атумава Владислав Роландович

  vratumava.2m18@knmu.edu.ua

Сектори

ХНМУ є саме тим університетом, що враховує індивідуальність та захоплення студентів. Для цього були створені різні сектори, націлені на розкриття потенціалу кожного бажаючого до них приєднатися. Завдяки їх існуванню у студента є можливість не тільки отримати знання та навички лікаря в університеті, але й розкрити себе як багатогранну особистість, з користю застосувати свої вміння та таланти.

Усі сектори мають свою унікальну концепцію та ряд виконуваних задач, спрямованих на поліпшення не тільки фізичного, але й морального духу. Серед напрямків можна зазначити: сектор медіа-простору, що займається творчою стороною процесів; сектор зовнішніх зв’язків, спрямований на взаємодію з різними учбовими закладами Харкова, та не тільки; сектор співпраці з іноземними студентами – створений для побудови дружніх та плідних відносин з іноземними колегами; сектор з якості освіти – саме ті люди, що допоможуть учбовому процесу стати ще більш корисним; сектор громадського виховання, волонтерства – це ті, хто щиро вірить, що доброта та безкорисливість є рушійною силою будь-якого прогресу; івент-сектор, спрямований на організацію розважальних заходів; спортивний сектор – для тих, хто віддає перевагу активному способу життя.

Сектори – це велика команда небайдужих людей, що працюють не тільки заради свого блага, але й заради блага інших. Це частина великого пазла під назвою «ХНМУ».

Контрольно-ревізійна комісія:
 1. Голова – Бойко Софія Олегівна – soboiko.4m17@knmu.edu.ua
 2. Ушакова Марія Андріївна – maushakova.1m18@knmu.edu.ua
 3. Єгор Романович Сафонов – yrsafonov.1m17@knmu.edu.ua