Про нас

Університетська клініка надає високоспеціалізовану медичну допомогу населенню Харкова і Харківської області, інших областей України, іноземним громадянам. Університетська клініка є багатопрофільною клінічною діагностично-лікувальною установою, яка водночас проводить науково-практичну та освітню діяльність.

Філософія роботи клініки: мультидисциплінарний командний підхід до діагностики, лікування та реабілітації, впровадження передових медичних технологій у практику та навчальний процес, інтеграція із зарубіжними клініками.

м. Харків, 61157, вул. Олександра Шпейєра, 4
Мальцев Андрій Володимирович
д.мед. наук, професор
+38 057 765 49 70 av.maltsev@knmu.edu.ua
Медичний директор
Коростій Володимир Іванович
д.мед. наук, професор
+38 057 765 49 70 vi.korostii@knmu.edu.ua
  • Наші переваги:
    • Лікування осіб із складними змішаними патологіями;
    • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
    • Лікування згідно з міжнародними протоколами;
    • Високопрофесійні досвідчені лікарі, серед яких кандидати і доктори медичних наук;
    • Високоточне діагностичне обладнання;
    • Ультрасучасні операційні зали і реанімація;
    • Медичний сервіс найвищого рівняю.
  • Щороку наш медичний заклад:
    • надає високоякісну медичну допомогу близько 40 тис. стаціонарних пацієнтів;
    • консультує понад 125 тис. відвідувачів;
    • проводить близько 1 тис. високотехнологічних оперативних втручань;
    • виконує понад 300 тис. лабораторних і 15000 діагностично-лікувальних маніпуляцій та радіологічних досліджень.