Участь у програмах академічної мобільності

Сучасний світ відкриває великі можливості для студентів та науково-педагогічних працівників.

Одним з найпопулярніших способів реалізувати свій потенціал, отримати новий досвід, ознайомитися з системою освіти іншої країни, поринути у міжнародний світ студентства є участь у програмах академічної мобільності.

Академічна мобільність – це переміщення студентів і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти на певний період часу в інший освітній, науковий або клінічний заклад в межах або за межами своєї країни з метою навчання або викладання.

Харківський національний медичний  університет пропонує досить велику кількість програм: літні школи, виробнича практика, навчання та викладання в більш ніж 20 закладах-партнерах по всьому світу, тематичні стажування, а також лекції і курси у рамках неформальної та інформальної освіти. Наші студенти мають можливість пройти стажування або навчатися у медичних закладах-партнерах Німеччини, Італії, Польщі, Японії, Ірану, Великобританії та інших країнах, де досконало вивчають обрані дисципліни за своїм бажанням. Важливим є той факт, що період академічної мобільності враховується університетом як навчання та всі оцінки отримані у закладі-партнері, перезараховуються.

Програми академічної мобільності – це чудова можливість вийти з зони комфорту, спробувати свої сили, представити себе та свою Alma Mater в іншому університеті, як у вітчизняному так і в закордонному, отримати унікальний досвід, набути нових знань, опанувати професійні навички, покращити мовленнєві навички та вміння, ознайомитися з іноземним навчальним процесом та методикою викладання, а також з традиціями та культурою приймаючої країни, зустріти нових друзів та провести час весело, цікаво та з користю.

Для успішного проходження конкурсу на участь у програмі академічної мобільності необхідні:

  • висока академічна успішність
  • знання іноземної мови
  • активна участь у науковій діяльності (публікації, конференції тощо)

Слідкуйте за головною сторінкою офіційного сайту університету, соціальними мережами, оголошеннями  на стендах деканатів, адже всі оголошення про конкурси з зазначенням умов та дедлайнів розміщуються саме там.

Деталі участі  у програмах  академічної мобільності можна знайти у Положенні про порядок реалізації права на академічну мобільність у Харківському національному медичному університеті.