У листопаді 2020 року медичний виш розпочав участь у 2-річному проєкті Американських Рад з міжнародної освіти, що здійснюється за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ).

У ході проєкту відбулося самооцінювання університету щодо наявності й функціонування інфраструктури забезпечення академічної доброчесності та якості освіти. Крім того, було проведено опитування серед студентів і науково-педагогічних працівників щодо академічної доброчесності та якості освіти.

Так, 6–8 квітня та 13–14 квітня 2021 року Американські Ради з міжнародної освіти в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» анонсували проведення тренінгу «Робота з даними та напрацювання стратегій для посилення політик академічної доброчесності та якості», який відповідно до Програми заходу розрахований на 5 днів.

Під час тренінгу окрему увагу буде присвячено роботі з даними за результатами попередньо проведеного опитування, здійснено загальний аналіз ситуації щодо рівня і розвитку академічної доброчесності у ЗВО-учасниках в цілому та в нашому університеті зокрема.

Бажаємо всім учасникам заходу плідної роботи та високих результатів!

Офіційний сайт проєкту
Фейсбук-сторінка