Вітаємо переможця Конгресу «Майбутнє за наукою»!

17.04.2023

10–12 квітня в Тернопільському національному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського в онлайн-режимі відбувся XXVII Конгрес студентів та молодих учених «Майбутнє за наукою».

У секційному засіданні з кардіології, ревматології та нефрології від кафедри клінічної фармакології та внутрішньої медицини Харківського національного медичного університету взяв участь лікар-інтерн другого року навчання за спеціальністю «Внутрішні хвороби», ст. лаборант кафедри клінічної фармакології та внутрішньої медицини Андрій Старенький з доповіддю «Особливості серцево-судинних ускладнень в онкохворих, які перенесли COVID-19» та посів перше місце.

Вітаємо молодого науковця з переконливою перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!