Вітаємо призерів Весняної наукової сесії–2024!

29.04.2024

22–26 квітня 2024 року відбулася конференція «Весняна наукова сесія–2024». Захід проходив в онлайн форматі та передбачав захист роботи під час пленарного засідання. За підтримки кафедри клінічної фармакології та внутрішньої медицини ХНМУ до наукової конференції доєдналися й студенти ХНМУ, які здобули призові місця.

Анастасія Барабашова (IІ медичний факультет) виборола І місце в секції «Клінічна фармакологія та клінічна фармація» з доповіддю «Аналіз призначення гіпотензивних препаратів в амбулаторних умовах». Катерина Тополюк (I медичний факультет) здобула ІІ місце в секції «Внутрішня медицина, ендокринологія, психіатрія, дерматологія та венерологія» з доповіддю «Оцінка динаміки рівня тривожності здобувачів вищої освіти у прифронтовому місті».

Дякуємо організаторам конференції̈, а саме Студентському науковому товариству імені О. А. Киселя та Товариству молодих вчених і спеціалістів НМУ ім. О. О. Богомольця.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших досягнень та успіху!