Лист-подяка

Харківський національний медичний університет продовжує отримувати листи від наших студентів та випускників. Так, нещодавно на адресу нашого університету надійшов лист-подяка від студента з факультету з підготовки іноземних студентів Навчально-наукового інституту з підготовки іноземних громадян.

«Я хочу подякувати адміністрації та керівництву ХНМУ за вашу самовідданість і відданість справі розвитку ваших студентів!

Незважаючи на агресію та негаразди, ви вистояли, щоб допомогти нам в оформленні документів, ваші викладачі проводили заняття та лекції для студентів під постійними бомбардуваннями, а також ви переїхали в іншу частину країни, де трохи безпечніше проводити заняття офлайн. Все, що я можу сказати, – український народ має сталеві нерви. Ви стали на захист всіх народів (оскільки у вас є студенти з усіх куточків світу), і для нас немає нічого ціннішого за ваше піклування!

Все буде Україна, продовжуйте боротися, бо перемога не за горами! Слава Україні! Героям слава!».

Адетунджі Елайджа Олувасегун Айоігбала, Нігерія, (продовжує навчання у Великобританії).

Дякуємо нашим студентам за підтримку!

«To the administration and management of KhNMU, I just wanted to say a very big thank you for your selfless and commitment towards the development of your students!

In spite of the aggression and adversity you stood up all to provide us support in terms of paperwork, your doctors delivered classes and lectures to students under constant bombing, you moved to other part of the country that is a bit safe to conduct classes for offline study. There is no dedication more than this, all I can say is Ukrainian people have a nerve of steel and you have stand up for friend of all nations (as you have students from all part of the world), there is nothing more worth fighting for than this.

Everything will be in Ukraine 🇺🇦, keep fighting for victory is just around the corner.

Slava Ukraini, glory to heroes!».

Adetunji Elijah Oluwasegun Ayoigbala, Nigeria, continues study in UK.

We thank our students for their support!