Стажування для викладачів закладів вищої освіти

ННІ ЯО

Шановні науково-педагогічні працівники!

Білостоцький Університет (м. Білосток, Польща) запрошує на міжнародне стажування для викладачів за темою «Інновації у викладанні та навчанні у вищій освіті» з 7 листопада по 15 грудня 2023 року.

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за наступними темами:

• Інновація чи трансформація? Що означає бути інноваційним академічним учителем у часи трансформації?
  • Європейський Союз і Європейський простір вищої освіти: політика, процеси та результати.
  • Проблеми вибору, написання, реалізації та виробництва результатів проекту, що фінансується Європейським Союзом.
  • Перевернуте навчання та онлайн-обговорення у викладанні вищої освіти.
  • Цифровий сторітеллінг.
  • Наскрізні компетенції: філософія та практика (Transversal Competences Framework, метод аудиту навичок і веб-додаток MyPortfolio як практичні інструменти для визначення та документування наскрізних компетенцій).
  • Принципи та засоби підготовки матеріалів для студентів зі спеціальними освітніми потребами.
  • Вивчення навичок письма зі студентами: від творчих до академічних.

По закінченню стажування видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS) всім учасникам стажування.

Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Більше інформації