На базі Симуляційного центру ХНМУ пройшли тренінги

ННІ ЯО
21.12.2023

За підтримки офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоровʼя України в Харківському національному медичному університеті на базі Симуляційного центру ННІ ЯО пройшли дводенні тренінги.

Темою практичні занять стали питання базової та розширеної серцево-легеневої реанімації у дорослих і дітей BLS, ALS і були орієнтовані на викладачів спеціалізованих кафедр, які беруть участь у створенні та проведенні Об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ).

Набуті знання неодмінно допоможуть уніфікувати процес навчання здобувачів вищої світи та дозволять змінити систему викладання і контролю знань на краще. Харківський національний медичний університет висловлює щиру подяку всій команді ВООЗ та МОЗ України за чудову роботу, натхнення та нові знання.