Щодо програми ERASMUS+

Інформація для працівників ХНМУ, залучених до міжнародної діяльності та інтернаціоналізації

В рамках європейської програми ERASMUS+ з 28 вересня по 02 жовтня 2023 р. у ХНМУ проходитиме прийом аплікаційних форм серед адміністративного персоналу, який залучений до міжнародної діяльності та інтернаціоналізації для участі у «International Staff Week-2023» в Університеті Чукурова, м. Адана (Туреччина) з 30 жовтня по 03 листопада 2023р.

Програма Еразмус+ пропонує неакадемічному персоналу можливість ознайомитися з іншими системами вищої освіти, отримати культурний досвід за кордоном та познайомитися з людьми з інших країн, активно сприяючи процесу міжнародної інтеграції.

ФІНАНСУВАННЯ

В рамках програми Erasmus+ та відповідно до її регламенту всі заходи мобільності обумовлені підписанням Інтер-Iнституційної угоди між ХНМУ та Університетом Чукурова від 24.09.2020р.

В рамках програми призначається стипендія 140 євро на день.

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ БЕНЕФІЦІАРІВ

Права:
– Брати участь у програмі протягом наданого періоду мобільності без продовжень.
– Отримувати стипендію згідно з розмірами, встановленими в директивах програми Еразмус+, та реальними датами приїзду та від’їзду. Витрати, не покриті стипендією, покриваються бенефіціаром.
– Отримувати інформацію та консультації щодо процедури подання заявки, а також щодо передвиїзної та настановчої орієнтації на місці.
– Додаткова сума на покриття транспортних витрат встановлюється в розмірі 275€.

Обов’язки:
– Мати належне страхове покриття протягом періоду мобільності відповідно до правил програми Еразмус+.
– Здійснювати мобільність відповідно до пропозиції та встановлених дат.
– Виконати всі процедури та заповнити необхідну документацію відповідно до вимог Програми Еразмус+ до, під час та після періоду мобільності, дотримуючись термінів, встановлених Університетом Чукурова.

Після участі у програмі: подання сертифікату про мобільність, проходження онлайн-опитування для остаточного оцінювання мобільності.

Вимоги до кандидатів:

1.До участі запрошуються адміністративний персонал ХНМУ, залучений до міжнародної діяльності та інтернаціоналізації.
2. Кандидати повинні:
– бути залучені до міжнародної діяльності та інтернаціоналізації;
– володіти англійською мовою.

Порядок оформлення та подачі заявки: заповнити електронну форму заявки до 02 жовтня 2023 р.

Слідкуйте за оголошеннями!

Контакти: