Професор ХНМУ – учасник конференції у Польщі

27.11.2023

25 листопада 2023 р. професор кафедри ендокринології та дитячої ендокринології Павло Кравчун відвідав м. Познань, де проходила конференція за підтримки Польського Товариства Студентів Фармації.

У рамках заходу Павло Кравчун поділився досвідом ХНМУ щодо надання невідкладної медичної допомоги в місцях масового скупчення населення. Зокрема, продемонстрував техніку проведення непрямого масажу серця та використання дефібрилятора для швидкої електроімпульсної терапії грубих порушень серцевого ритму.

Такі заходи періодично проводяться в публічних місцях: супермаркетах, залізничних станціях тощо по всій території Польщі. Вони мають на меті більш ретельне відпрацювання практичних навичок серед студентів та ознайомлення спільноти із алгоритмом дій у разі виникнення ситуацій, які потребуватимуть невідкладної допомоги.