Міжнародне онлайн-стажування з туберкульозу

18.10.2023

З 2 по 15 жовтня на базі Харківського національного медичного університету було проведено міжнародне двотижневе онлайн-стажування за підтримки Корейського агентства міжнародного співробітництва для 20 лікарів протитуберкульозних закладів з 5 областей України.

Тема заходу – «Розвиток потенціалу для профілактики, діагностики і лікування туберкульозу легенів та нетуберкульозних мікобактерій в Україні».

Лекції проводили провідні міжнародні спеціалісти з клінічного та лабораторного туберкульозу і нетуберкульозних мікобактерій, «Зеленого хреста лабораторії» та провідних лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я Південної Кореї.

Ініціатором та організатором стажування став професор кафедри інфекційних хвороб і фтизіатрії нашого університету Дмитро Бутов.

Усі слухачі після успішного складання іспиту з профілактики, діагностики і лікування туберкульозу легенів та нетуберкульозних мікобактерій отримали міжнародні сертифікати про стажування.