Про відрядження

Службові відрядження за кордон оформлюються згідно з наказом МОЗ України від  18.11.2016 р. № 1257 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01.12.2014 № 910», постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів», наказом МОЗ України від 01.12.2014 № 910 «Про вдосконалення координації діяльності у сфері зовнішніх відносин МОЗ України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України, та підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління МОЗ України».

Оформлення закордонних службових відряджень здійснює відділ міжнародних зв’язків спільно з загальним відділом університету.

Для оформлення закордонного службового відрядження необхідно не пізніше ніж за 15 днів до запланованої поїздки подати до відділу міжнародних зв’язків такі документи:

  • анкету;
  • технічне завдання з візою керівника структурного підрозділу (завідувача кафедри, декана, директора, начальника відділу тощо);
  • копію запрошення на участь у заході (отримання гранту або стипендії);
  • службову записку на дозвіл на відрядження.

Відділ міжнародних зв’язків готує інформаційний лист про закордонне відрядження співробітника, який, після підписання ректором університету, направляється до МОЗ України.

Для підготовки наказу про відрядження, до загального  відділу подається службова записка на ім’я ректора з візою керівника структурного підрозділу, копії запрошення та листа до МОЗ України. У разі відрядження керівника структурного підрозділу додатково надається заява щодо призначення особи, яка на час відсутності буде виконувати його посадові обов’язки.