Шановні вступники!

Звертаємо Вашу увагу, що в 2022 році реєстрація вступників для складання ЄВІ триватиме з 26 квітня до 18.00 17 травня.

Вступники на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування» та «Фізична терапія, ерготерапія» (вступ на основі освітнього ступеня бакалавра) зможуть надіслати скан-копію заяви, документа, що підтверджує особу, та інші необхідні документи для реєстрації на ЄВІ на email: priem@knmu.edu.ua.

Повний перелік документів, скан-копії яких мають надсилати вступники для реєстрації на ЄВІ:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти) або документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • 2 фотокартки для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

В темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю), номер облікової картки платника податків,  контактний номер телефону та спеціальність, на яку здійснюється вступ.

Наприклад: Я _________________________ (ПІП повністю), номер облікової картки платника податків: 1111111111, моб.тел 066-111-11-11, вступ на спеціальність _________________________________ («Фізична терапія, ерготерапія», або «Медсестринство», або «Технології медичної діагностики та лікування»)

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Приймальна комісія ХНМУ перевіряє наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення, та надає вступнику відповідь про їх отримання. У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у Приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до Приймальної комісії. Вступник перевіряє дані екзаменаційного листа та відправляє Приймальній комісії підтвердження. Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до Приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Алгоритм реєстрації
Лист МОН України від 30.04.21 року№ 1/11-3045 «Щодо реєстрації осіб для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні»

За більш детальною інформацією звертатися:
моб. тел. 098-211-34-83.
email: priem@knmu.edu.ua

З повагою,
Приймальна комісія ХНМУ.