Вітаємо переможця турніру з шахів!

23.11.2023

19 листопада відбувся Всеукраїнський студентський благодійний турнір із шахів від команди ОСС Національного університету харчових технологій спільно з Українською студентською лігою. Під час заходу був організований збір на потреби ЗСУ.

За регламентом у грі відбулося 9 турів, один тур тривав 5 хвилин + 3 секунди за хід. Увесь захід тривав орієнтовно 2,5 години. Опонент обирався автоматично та випадково платформою lichess. Гравці з найбільшою кількістю перемог отримали І, ІІ, ІІІ місця.

У заході взяли участь 27 студентів з різних вишів України, у тому числі і з Харківського національного медичного університету.

За результатами турніру студент І медичного факультету Дмитро Бондар посів перше місце. Вітаємо Дмитра з перемогою і бажаємо подальших успіхів!