Відбувся вебінар для лікарів первинної медико-санітарної допомоги

14.02.2022

Співробітники кафедри внутрішньої медицини № 3 та ендокринології долучилися до навчально-інформаційного заходу, спрямованого на підвищення обізнаності щодо особливостей перебігу та лікування пацієнтів з ендокринною патологією в умовах пандемії COVID-19.

Вебінар було організовано Департаментом охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації для лікарів первинної медико-санітарної допомоги.

Професорка Лариса Журавльова виступила із лекцією «Пандемія під час пандемії: цукровий діабет та COVID-19», доцентка кафедри Тетяна Моїсеєнко доповіла на тему «Наднирники та COVID-19» та доцентка кафедри Олена Елхаж виступила із доповіддю «Діагностика та ведення пацієнтів із захворюваннями щитоподібної залози при COVID-19».

Дякуємо організаторам та учасникам вебінару за можливість взяти участь у даному заході!