Відбувся круглий стіл з ментального здоров’я

13.12.2023

12 грудня 2023 року в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Ментальне здоров’я: виклики та перспективи сьогодення». На заході були присутні понад 100 учасників з різних куточків країни.

Організаторами круглого столу стали: Харківський національний медичний університет, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, Державний заклад «Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка», КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка, Уманський державний педагогічний інститут ім. Павла Тичини.

Вітаючи учасників заходу від академічної спільноти ХНМУ декан IV медичного факультету Микола Литвиненко підкреслив, що ментальне здоров’я окремої людини – це запорука громадського спокою та розвитку суспільства в цілому, тому в нашому університеті цьому питанню приділяється велика увага.

Свої доповіді презентували співробітники кафедри спортивної, фізичної реабілітаційної медицини, фізичної терапії, ерготерапії. Зокрема в.о. завідувача кафедри Сергій Латогуз розповів об особливостях підтримки ментального здоров’я у межах фізичної реабілітації.

Від студентської спільноти ХНМУ виступила здобувачка вищої освіти спеціальності 227 «Фізічна терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня Олена Фісун, яка розповіла про огляд сучасних доказових методик психологічної самодопомоги в умовах стресу.