Відбулася студентська конференція

26.12.2022

17–19 грудня на кафедрі біологічної хімії ХНМУ було проведено дистанційну реферативну студентську конференцію «Молекулярні механізми розвитку патологічних станів та хвороб».

У заході взяли участь 27 студентів ІІ курсу І–ІІІ медичних факультетів. Під час наукової конференції було представлено 16 доповідей, де розглядалися актуальні теоретичні питання щодо гіпомікроелементозів, особливості ендокринного статусу при хронічному та гострому стресі та впливу стресу на вміст вітаміну Д, механізмах розвитку ожиріння, інсульту та імунорезистентності, впливу харчових добавок на стан здоров’я людини тощо.

Студенти взяли активну участь в обговоренні доповідей, також було поставлено багато питань доповідачам, їх відповіді іноді доповнювалися слухачами.
Найкращими на думку викладачів та студентів, які взяли участь в оцінюванні, стали доповіді студентів Юлії Цинкевич, Євгенії Громко, Вадима Поваляєва, Анастасії Тимченко, Ганни Мурашкиної, Каріни Просол, Анастасії Стельмах.

Наприкінці заходу учасники дійшли висновку, що конференція була дуже цікавою та інформативно важливою для них.