Лист-подяка

27.10.2023

На адресу ректора ХНМУ Валерія Капустника надійшов лист-подяка від президента Лабораторій Зеленого Хреста (Південна Корея) Лі Ен Хі. Пан Президент висловив свою щиру подяку Харківському національному медичному університету за створення можливості та підтримку успішного завершення стипендіальної програми KOICA протягом другої половини цього року.

20 стипендіатів стали першими випускниками курсу «Розбудова потенціалу з профілактики, діагностики та лікування туберкульозу легень та нетуберкульозних мікобактеріальних інфекцій в Україні» під керівництвом професорки Катерини Юрко та професора Дмитра Бутова.

Пан президент запевнив, що GC Labs докладе максимум зусиль для організації наступних семінарів, щоб поділитися корейським досвідом і передати знання. Також Лі Ен Хі висловив сподівання на подальшу співпрацю з Харківським національним медичним університетом для зміцнення кадрового потенціалу охорони здоров’я в усьому світі.