Історія студента ХНМУ у ЗМІ

Від самого початку війни студенти медичного вишу проявили себе не тільки як свідомі громадяни своєї країни, а й як молоді люди, що зробили правильний вибір, обравши для себе професію лікаря.

Так, студент І медичного факультету Сергій Алхімов, про якого ми неодноразово писали, організував у метро медпункт та надавав медичну допомогу харків‘янам.
Читайте більш розгорнуту історію про його діяльність, стажування у Кембриджському університеті та плани на майбутнє.

«Їх цікавило, чи справді я жив у метро. Вони не уявляли, як можна жити у метро, і не день-два, а три-чотири місяці».

Студент-медик Сергій Алхімов, який на початку повномасштабного вторгнення організував медпункт у метро Харкова та надавав допомогу понад 2 тис. людей, повернувся зі стажування у Великій Британії. Нині Алхімов живе у Миколаєві та мріє потрапити в інтернатуру Інституту серця — читайте його історію.