Лист-подяка

На ім’я ректора Харківського національного медичного університету Валерія Капустника надійшов лист-подяка від мешканців Харкова, що тимчасово перебувають на території станції метро «23 Серпня» у зв’язку з російською воєнною агресією.

Харків’яни висловлюють щиру і глибоку вдячність студенту 5-го курсу І медичного факультету Сергію Алхімову за надання кваліфікованої медичної допомоги населенню, чуйне та уважне ставлення до кожного, хто звертається по медичну допомогу. Сергій завжди залюбки надає консультацію щодо підбору ліків та сприяє доставці необхідних медикаментів до кожного адресата.

Свою вдячність Сергію харків’яни висловили великою кількістю підписів на декількох листах. Ми пишаємося своїми студентами, випускниками та лікарями, що проявляють великий гуманізм до співвітчизників та прихильність до обраної професії!