Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Стоматологія»

Один із найстаріших і найпотужніших закладів вищої медичної освіти в Україні – Харківський національний медичний університет, оголошує набір вступників на навчання за ступенем освіти «Магістр» зі спеціальності 221 «Стоматологія» на перший рік навчання на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та на другий рік навчання на основі ОКР «Молодший спеціаліст» (спеціальність «Ортопедична стоматологія»).

Магістерська програма в університеті триває 4 роки 10 місяців/3 роки 10 місяців відповідно до попереднього освітнього рівня, після чого випускники отримують кваліфікацію лікар-стоматолог загальної практики. Далі випускники обов’язково мають пройти навчання в інтернатурі, де обирають собі певну спеціалізацію: лікар-стоматолог-терапевт, лікар-стоматолог-ортодонт, лікар-стоматолог-хірург, лікар-стоматолог-ортопед, лікар-стоматолог дитячий.

Лікар-стоматолог-терапевт є найбільш розповсюдженою спеціалізацією лікаря. Часто на перший прийом пацієнт попадає саме до лікаря-стоматолога -терапевта, який оглядає стан ротової порожнини, призначає діагностику, ставить діагноз, направляє до колег – вузьких спеціалістів. Лікар-стоматолог-ортодонт займається порушеннями зубощелепної системи, а саме: виправленням прикусу, вирівнюванням зубів, порушенням вимови, жування, дихання внаслідок дефектів щелепи. Лікар-стоматолог-хірург проводить операції у ротовій порожнині, займається видаленням зубів, встановленням зубних імплантів тощо. Лікар-стоматолог ортопед – це лікар красивих посмішок. Будь-які види «штучних зубів» – від вінірів до протезів та штучних щелеп – це парафія лікаря ортопеда. Лікар-стоматолог дитячий надає стоматологічну допомогу, застосовуючи сучасні методи профілактики, діагностики та лікування основних стоматологічних захворювань і щелепно-лицевих аномалій у дітей.

Підготовка спеціалістів за спеціальністю 221 «Стоматологія» здійснюється на стоматологічному факультеті ХНМУ, на якому є 4 профільні кафедри – терапевтичної стоматології, стоматології дитячого віку та імплантології, хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, ортопедичної стоматології. Оволодіння найновішими технологіями в галузі стоматології – саме цього принципу в підготовці стоматологів дотримуються в навчальному процесі кафедри стоматологічного факультету.

Перевагами навчання на стоматологічному факультеті ХНМУ є:

  • висока якість освіти, потужний професорсько-викладацький склад факультету (на кафедрах факультету працює 8 професорів, 47 кандидатів медичних наук та 2 доктори філософії);
  • наявність матеріально-технічної бази, обладнаної сучасним європейським устаткуванням (стоматологічна клініка ХНМУ з 68 навчально-лікувальними кабінетами та фантомними класами, де встановлено 67 сучасних стоматологічних установок, оснащених сучасним рентгенологічним обладнанням для дентальної та панорамної рентгенографії, кисневим концентратором; якісна зуботехнічна лабораторія);
  • забезпечення належних умов для організації науково-пошукової роботи здобувачів вищої освіти, наявність власних лабораторій (хімічних, біологічних, анатомічних тощо);
  • можливість обміну досвідом з європейськими університетами та колегами;
  • наявність міжнародної мобільності студентства;
  • можливість проходження лікувальної практики у лікувально-профілактичних стоматологічних закладах міста Харкова.

Сьогодні наш університет є провідним науково-освітнім закладом, який випустив цілу плеяду достойних, високоінтелектуальних студентів, аспірантів, науковців, якими пишається не тільки університет, але й вся Україна. Все це дає обґрунтовані підстави з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Бажаєш отримати якісну освіту професію лікаря-стоматолога, яка є однією з найпрестижніших, затребуваних і високооплачуваних медичних професій на сучасному ринку праці? Тоді запрошуємо тебе стати здобувачем вищої освіти нашого університету!

Адреса Приймальної комісії:
пр. Науки, 4, м. Харків, 61022, Україна (вхід з вул. Літературна)
тел.: (057) 707-73-28, 705-07-20,
моб. тел. (098) 211-34-83
e-mail: priem@knmu.edu.ua
web: knmu.edu.ua