Налагоджений постійний зв’язок з вихованцями загальноосвітньої школи-інтернату для розумово відсталих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у м. Куп’янську Харківської області. Реалізується благодійний проєкт «Світ у дитячих долоньках» – збір канцтоварів, іграшок, речей першої потреби для дітей дитячого будинку № 3, Обласної дитячої клінічної лікарні № 1, міської дитячої лікарні № 16, 17, 35 м. Харкова.

Волонтери змінюють світ!

Наші студенти вірять, що добрі справи мають велику силу та прагнуть дати можливість кожному відчути її ефект. Волонтери постійно ініціюють реалізацію нових молодіжних проєктів у допомогу нужденним: підтримка благодійного фонду «Квіти життя», що займається проблемами дітей-аутистів, допомога-реабілітація хворих з травмами хребта і спинного мозку на базі спеціалізованого відділення Навчально-наукового медичного центру «Університетська клініка».

Наші студенти завжди виявляли високий рівень суспільної свідомості та активну громадську позицію. Ініційовані громадсько-політичні заходи – флешмоби «Молодь за єдність України», «За єдину Україну», «Підтримай солдата!»