Всеукраїнська НПК з актуальних питань педагогіки

Шановні учасники Всеукраїнської НПК з міжнародною участю!

На жаль після ранкової атаки рф на Харків більша частина міста перебуває у блекауті.

З цього приводу ми вимушені повідомити, що конференція переноситься на відкриту дату.

Дату поновлення роботи конференції буде повідомлено всім учасникам завчасно.

Дякуємо за розуміння!

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання педагогіки вищої медичної освіти», що відбудеться 22 березня 2024 року в Харківському національному медичному університеті на базі Навчально-наукового інституту якості освіти.

Робочі мови конференції : українська та англійська.

Форми участі: участь, як слухач; публікація тез/співавтор тез; доповідь.

Захід відбудеться у режимі онлайн.

Для участі в конференції необхідно виключно до 11 березня:

• заповнити гугл-форму реєстрації за посиланням
  • якщо планується публікація тез, гугл-форму мають заповнити всі співавтори, та заздалегідь надати тези на перевірку за адресою: nnijao@knmu.edu.ua
  • якщо планується доповідь, підготувати на надати матеріали доповіді до Оргкомітету конференції та модератору секції (модератор зв’яжеться із Вами за вказаним номером у гугл-формі)

За результатами роботи всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання педагогіки вищої медичної освіти» передбачений електронний збірник матеріалів, який  буде розміщено у форматі pdf в Репозитарії ХНМУ протягом квітня 2024 р.

Кожен учасник отримає електронний сертифікат.

Запрошуємо долучитись до роботи конференції.

Інформаційні листи українською та англійською мовами.

Програма конференції