Вітаємо призерку ЧУ зі стрільби з лука!

30.01.2024

З 24 по 28 січня 2024 р. у Львові відбувся Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів зі стрільби з лука.

Участь у змаганнях взяли понад 250 найсильніших лучників з усіх куточків нашої держави – збірні команди 16 областей та Києва. Спортсмени змагалися в двох дивізіонах: олімпійському та блочному луках, серед категорій чоловіки/жінки та юніори/юніорки.

Студентка І курсу IV медичного факультету Ірина Ярмак посіла перше місце у стрільбі з класичного лука серед юніорок у складі команди «Харківська-1».

Чемпіонат України є заключним етапом відбору кандидатів для формування національної збірної, що представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні. Континентальна першість відбудеться 19–24 лютого в місті Вараждин, Хорватія.

Вітаємо Ірину і бажаємо перемог на Чемпіонаті Європи!