Вітаємо призера клінічних змагань!

24.04.2024

Едуард Онишко (IV медфакультет) здобув призове ІІІ місце на перших в Україні клінічних змаганнях у віртуальному середовищі «Virtual Patient Challenge». Захід проходив 23 квітня 2024 р. на платформі Zoom за підтримки співробітників Запорізького державного медико-фармацевтичного університету. На змаганнях були представлені 12 закладів вищої освіти, від яких змагалося 24 учасника.

Змагання були присвячені опануванню й поглибленому вивченню технології Body Interact. Протягом тижня з 15 до 22 квітня запорізькі колеги проводили онлайн-навчання з питань функціоналу даного сучасного освітнього інструменту, який посів одне з почесних місць серед новітніх технологій, особливо під час дистанційного навчання.

Пишаємося досягненням і вітаємо Едуарда і ГО «Студентське самоврядування», де він виконує функцію заступника голови.