Відбулися тренінги з лабораторної діагностики

12.10.2023

2–4 жовтня лабораторна команда Бюро ВООЗ в Україні проводила тренінги на базі Харківської обласної клінічної лікарні за темами «Гематологічні дослідження» та «Розробка СОП».

У ході тренінгів були розглянуті такі питання, як клінічна оцінка результатів загального аналізу крові на гематологічному аналізаторі (еритроцитарний ряд), розшифровка гістограм 3DIFF гематологічного аналізатора, інтерпретація результатів клінічного аналізу крові та гістограм, контроль якості гематологічних аналізів, ключові питання стандартних операційних процедур.

Учасники тренінгів мали змогу удосконалити знання щодо написання стандартних операційних процедур та практичних навичок роботи з лабораторним обладнанням.

У тренінгах взяли участь співробітники кафедри клінічної лабораторної діагностики, завідувачка кафедри професорка Ольга Залюбовська, доцентка Юлія Авідзба та аспірант Володимир Лоцманов.