Відбулася конференція щодо COVID-19

24.10.2024

Завідувачка кафедри інфекційних хвороб, дитячих інфекційних хвороб та фтизіатрії, професорка Катерина Юрко взяла участь у науково-практичній конференції «COVID-CONNECT Masterclass», яка відбулася у м. Берлін, Федеративна Республіка Німеччина. Усього в заході взяли участь більше 3 тис. учасників з 54 країн світу.

Під час конференції з доповідями щодо сучасних аспектів діагностики, лікування та профілактики коронавірусної хвороби виступили вчені і лікарі з різних країн світу. Також відбулася дискусійна сесія для обговорення актуальних питань інфектології, постерна секція, розбір цікавих клінічних випадків, обмін досвідом фахівців з різних країн світу.

Крім того, на конференції обговорювалися проблемні питання діагностики та етіотропної терапії COVID-19 на сучасному етапі, патогенез і можливості корекції постковідних розладів, мутагенний потенціал нового коронавіруса, вплив мутацій на передавання вірусу від людини до людини, на ефективність вакцин та лікувальних препаратів.