У ХНМУ відбувся ISIC-2021

22.10.2021

20-21 жовтня в стінах Харківського національного медичного університету відбулась щорічна міжнародна конференція «International scientific interdisciplinary conference (ISIC-2021)».

⠀Протягом 2-х днів було проведено 8 секційних засідань, на яких молоді науковці мали змогу представити результати своїх здобутків. Крім того, 20 жовтня проходила постерна секція, де було представлено 23 доповіді. Усі постери опубліковані на соціальних сторінках наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ХНМУ. Голосування відбувалось за посиланням та тривало упродовж дня. Загалом у постерній секції за роботи молодих науковців віддали 1080 голосів.

⠀Варто відзначити, що цього року учасники конференції мали можливість виграти подарунки під час бліц-вікторини на церемонії відкриття конференції. 21 жовтня усі учасники мали змогу долучитися до онлайн церемонії нагородження переможців.

Дякуємо за активну участь у конференції та чекаємо усіх наступного року!