Студенти долучилися до Всесвітнього дня боротьби з псоріазом

04.11.2021

30 жовтня до Всесвітнього дня боротьби з псоріазом кафедра дерматології, венерології і СНІДу спільно із сектором громадського виховання та волонтерства Студентської ради ХНМУ провела навчально-розважальний захід на платформі Google-Meet.

Структура заходу була цікава і водночас проста. Перша частина містила в собі 6 найцікавіших доповідей:

1. Що таке псоріаз? Історія його виникнення.
  2. Патогенез захворювання.
  3. Гістологія та види псоріазу.
  4. Причини виникнення та профілактика псоріазу.
  5. Стрес-найбільш поширений пусковий механізм спалаху псоріазу.
  6. Цікаві факти або міфи.

Друга частина складалася із Kahoot-вікторини, де кожен мав змогу перевірити свої знання.

За результатами вікторини та обговорення були нагороджені найактивніші учасники.

Усі слухачі отримали багато корисної, інноваційної, цікавої інформації відносно причин та профілактики виникнення псоріазу, клініки, класифікації, а також дізналися про цікаві факти та міфи. Учасники були дуже уважними і зацікавленими.