Щодо оплати за гуртожиток під час воєнного стану

Шановні здобувачі освіти!

Адміністрація Харківського національного медичного університету інформує, що відповідно до вимог чинного законодавства України та Положення про користування гуртожитками ХНМУ, поселення та проживання здобувачів освіти в гуртожитках ХНМУ здійснюється на відповідний навчальний рік (з 1 вересня по 31 серпня). Умови проживання та оплату за проживання в гуртожитках університету визначено відповідним договором найму жилого приміщення в гуртожитку ХНМУ, що укладається між ХНМУ та здобувачем освіти на відповідний навчальний рік, в 2021–2022 н.р. до 31.08.2022. Після цього строку дія договору та відповідно до надання всіх послуг, визначених цим договором припиняються.

Для продовження проживання в гуртожитках ХНМУ або збереження за собою права використання ліжко-місця в гуртожитку ХНМУ, здобувач освіти в обов’язковому порядку має подати відповідну заяву для подальшої пролонгації договору найму жилого приміщення в гуртожитку ХНМУ.

Вартість одного ліжко-місця для вітчизняних студентів, які проживають у гуртожитках ХНМУ з 01.09.2022 року становить 800.00 грн. на місяць.

Вартість одного ліжко-місця для вітчизняних студентів, які фактично не проживають, але виявили бажання зберегти за собою ліжко-місце у гуртожитках ХНМУ з 01.09.2022 року до закінчення воєнного стану становить 390.00 грн. на місяць. Ця вартість покриває витрати університету щодо забезпечення збереження речей та функціонування гуртожитку.

З метою організації поселення в умовах воєнного стану:

– здобувачі освіти, договори найму жилого приміщення в гуртожитку ХНМУ яких закінчився 31.08.2022 року, мають змогу в термін до 30.09.2022 р. надати електрону заяву на поселення до гуртожитків університету на 2022/2023 н. р., яка розміщена на сайті ХНМУ.

– здобувачі освіти, договори найму жилого приміщення в гуртожитку ХНМУ яких закінчився 31.08.2022 року та які фактично не проживають і виявили бажання зберегти на час дії воєнного стану за собою ліжко-місце у 2022/2023 н. р., зобов’язані в термін до 30.09.2022 р. направити з власної корпоративної пошти на корпоративну пошту свого деканату/інституту (декана/директора інституту) власноруч написану та скановану заяву, згідно з формою, що додається.

здобувачі освіти, договори найму жилого приміщення в гуртожитку ХНМУ яких закінчився 31.08.2022 року та які у визначені терміни не надали заяви на поселення для проживання або збереження на час дії воєнного стану ліжко-місця в гуртожитках ХНМУ у 2022/2023 н. р., зобов’язані забрати особисті речі в термін до 01.10.2022 р.

Відповідно до норм чинного законодавства України адміністрація гуртожитків не несе відповідальність за зберігання особистих речей здобувачів освіти, договори найму жилого приміщення в гуртожитку ХНМУ яких закінчилися 31.08.2022 року та які у визначені терміни не надали заяви на поселення для проживання або збереження на час дії воєнного стану ліжко-місця в гуртожитках ХНМУ в 2022/2023 н. р.