Розпочалася інтернет-конференція з гістології

08.12.2021

3 грудня на кафедрі гістології, цитології та ембріології розпочала роботу студентська навчально-дослідна реферативна інтернет-конференція «Modern ideas about the development, micromorphological structure and functions of human organs».

З доповідями виступили студенти ІІ курсу Ніна Овчаренко, Лана Ульянова, Софія Чирашна, Віолетта Шафранецька, Еліна Чуніховська. Упродовж конференції було розглянуто наступні питання: роль поліплоїдних гепатоцитів у функціонуванні паренхіми печінки; сучасні уявлення про морфологію тимусу; кардіоспецифічні тропоніни як цінні біомаркери пошкодження серцевого м’язу; молекулярні основи та діагностичні критерії чоловічого безпліддя; гістологічні зони гіпокампу та їх порівняльна характеристика. Представлені доповіді супроводжувалися жвавою дискусією, викликали зацікавленість з боку студентської аудиторії, дістали схвальну оцінку науково-викладацького складу кафедри.

Конференція продовжить свою роботу 10 грудня о 15.30 на базі платформи Google-meet. Під час другої секції результати проведеного наукового пошуку представлять студенти VI та VII медичних факультетів. Мова другого етапу конференції – англійська. Обговорюватимуться наступні питання: heart embryogenesis and dysembryogenesis; gene targeting and gene therapy; influence of weightlessness on different systems and organs; adipous tissue as an endocrine organ; role of Kupffer cells in liver regeneration.

Ознайомитися з програмою конференції, презентаціями доповідачів та відеозаписом 1-ї секції можна на сайті кафедри гістології, цитології та ембріології: https://histologyknmu.wixsite.com. Для реєстрації участі у другому етапі конференції та отримання коду доступу необхідно звернутися до керівниці студентського гуртка асистентки кафедри Лариси Кольцової, e-mail: lv.koltsova@knmu.edu.ua.