Представниці ХНМУ відвідали семінар

26.10.2023

18–20 жовтня 2023 року в м. Чернівці в рамках реалізації проєкту «Посилення лікування ВІЛ-інфекції, спроможності лабораторної мережі, замісної підтримуючої терапії та програмного моніторингу в Україні в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)» Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України проводив семінар для викладачів вищих навчальних закладів з обміну досвідом щодо підготовки та професійного розвитку лабораторних фахівців.

У семінарі взяли участь представниці кафедри клінічної лабораторної діагностики – завідувачка кафедри професорка Ольга Залюбовська та доцентка Юлія Авідзба.

У рамках семінару викладачі медичних закладів вищої освіти мали змогу обмінятися досвідом, внести пропозиції щодо розвитку лабораторної медицини в країні, а також обговорити проблеми та перспективи додипломної і післядипломної підготовки фахівців спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування».