Один турнір – три перемоги!

06.05.2024

З 29 квітня по 3 травня відбулися відкриті Всеукраїнські змагання «Олімпійські надії» зі стрільби із лука. «Олімпійські надії» – один з найстаріших турнірів національного рівня, який незмінно проводять у Львові з 1999 року. Серед його учасників – велика кількість призерів та чемпіонів Олімпійських ігор, Чемпіонатів Світу та Європи. У змаганнях взяли участь близько 160 спортсменів з 11 областей України, серед яких і студентка І курсу ІV медичного факультету нашого університету Ірина Ярмак.

На заході відбувся розіграш медалей у трьох категоріях – командній першості серед кадетів та кадеток, особистій першості та серед змішаних команд. Ірина Ярмак стала призеркою у всіх трьох видах. В особистій першості Ірина виборола срібну винагороду, у складі жіночої команди та в змішаній команді серед юніорів – здобула золото.

Вітаємо Ірину з прекрасним, достойним результатом та бажаємо подальших перемог!