Інформація щодо заселення в гуртожитки ХНМУ!

20.08.2021

Шановні студенти!

16–19 серпня відбудеться заселення першокурсників до гуртожитків медичного вишу.

25–31 серпня проходитиме заселення студентів ІІ–VI курсів університету.

Перелік документів, необхідних для поселення та реєстрації в гуртожитках Харківського національного медичного університету:

1. Паспорт і копія або ІД-картка і копія;

2. Ксерокопію ідентифікаційного податкового номеру;

3. Направлення з деканату на поселення в гуртожиток;

4. Фотографії – 3х4 (2 шт.);

5. Приписне свідоцтво (військовий квиток), зняте з військового обліку за попереднім місцем реєстрації;

6. Медичну довідку;

7. Квитанцію про сплату за проживання у гуртожитку з ПІБ студента, який поселяється у гуртожиток.

Оплата за проживання вітчизняних студентів становить 520 грн. за місяць. Оплата електропостачання сплачується окремо згідно з показниками лічильника.

Студенти, які є неповнолітніми особами, поселяються до гуртожитків ХНМУ за участю одного з батьків або законного представника.

Студентам, які мають пільги щодо оплати за проживання в гуртожитках ХНМУ, необхідно звернутися до деканату з документами, які підтверджують їх право на пільгу.