ХНМУ відзначає 30-річницю Незалежності України

Медичний університет завжди був на вістрі національного демократичного процесу й ніколи не стояв осторонь історично важливих подій.

Цього року студенти та викладачі вишу активно долучилися до святкування річниці Незалежності. Так, здобувачі освіти взяли участь в організованих заходах з нагоди зазначеного державного свята: в онлайн-семінарах «Незалежність України: довгий шлях боротьби» та «Українське студентство у політичних подіях 1991, 2004 та 2014 років», що були організовані кафедрою суспільних наук.

Центром медичного краєзнавства ХНМУ ім. В.Д. Отамановського відбулося впорядкування та покладання квітів до могили борця за незалежність України, члена Центральної Ради, професора Харківського медичного інституту В.Д. Отамановського.

Викладачі університету долучилися до міських урочистих заходів до 30-річниці Незалежності України покладання квітів до пам’ятника Незалежності України на Майдані Конституції.