Екскурсія до Харківського зоопарку

01.11.2021

28 жовтня кафедра суспільних наук організувала екскурсію для іноземних студентів І курсу до перлини нашого міста – Харківського зоопарку.

Здобувачі вищої освіти з різних країн світу були вражені зоологічною колекцією та умовами утримання тварин, максимально наближеними до природнього середовища. Візит до зоопарку дозволив здійснити подорож до далекої Австралії, Південної Америки, Африканської савани, ознайомитися із зоологічним світом всіх континентів планети.

Доцентка Тетяна Арзуманова розповіла студентам, що провідним завданням після реконструкції зоопарку було збільшення розмірів вольєрів і павільйонів, створення комфорту для проживання тварин згідно із вимогами провідних європейських фахівців-зоологів.

Студенти відзначили, що зоопарк – прекрасне місце відпочинку для харків’ян та гостей міста з чудовими фотолокаціями та затишними кафе. Така екскурсія – це чудова можливість отримати велике задоволення від спостерігання за тваринами та проведення часу в колі друзів та близьких.