Бінарна інтерактивна лекція для гінекологів

07.10.2024

3 жовтня 2024 р. кафедра онкології, променевої терапії, онкохірургії та паліативної допомоги ННІПО ХНМУ в рамках програми підвищення онконастороженості серед лікарів суміжних спеціальностей провела інтерактивну лекцію для гінекологів Харкова на тему «Пухлини молочної залози».

Формат заходу був незвичним – бінарну лекцію провели одразу два спікери: завідувач кафедри професор Олександр Дудніченко та онколог-мамолог вищої категорії асистент кафедри Світлана Фоміна. Слухачі отримали можливість розглянути проблему як із позиції фундаментальних аспектів онкології, так і з точки зору практичного досвіду клінічного спеціаліста.

Професор Дудніченко акцентував увагу на основних алгоритмах ранньої діагностики та лікування раку молочної залози, наголошуючи на важливості своєчасного виявлення захворювання. Світлана Фоміна зі свого боку представила клінічні випадки та обговорила приклади передпухлинних змін, наочно продемонструвавши, на що необхідно звертати увагу в щоденній практиці.

Захід пройшов у форматі діалогу, що дозволило слухачам активно ставити запитання, обговорювати складні ситуації та отримувати консультації від експертів. Подібні заходи не лише підвищують обізнаність, а й мотивують лікарів до глибшого вивчення онкологічних аспектів у своїй роботі.

Ця подія стала ще одним кроком до налагодження ефективної взаємодії між фахівцями різних спеціальностей у боротьбі з раком молочної залози та підвищення якості медичної допомоги.