Про нас
Науково-практичний центр доклінічних і клінічних досліджень Харківського національного медичного університету (НПЦДКД) створений з метою проведення, координації, методичного керівництва та контролю за доклінічними та клінічними дослідженнями лікарських засобів, біологічно активних речовин, медичної техніки та матеріалів на клінічних базах університету.
Центр сприяє проведенню доклінічних і клінічних досліджень на 44 клінічних кафедрах ХНМУ, в 6 навчальних науково-виробничих об’єднаннях, 2 наукових інститутах (НДІ гігієни праці та професійних захворювань ХНМУ та Українському інституті клінічної генетики ХНМУ), Університетському стоматологічному центрі; Навчально-науковому медичному центрі «Університетська клініка», забезпечує ефективну взаємодію всіх служб та підрозділів університету (комісії з питань етики та біоетики, кафедр, клінічних та адміністративних підрозділів).
НПЦДКД ХНМУ представляє інтереси Університету та забезпечує належне співробітництво з регуляторними органами України, фірмами-розробниками та їх представниками, іншими вітчизняними та міжнародними організаціями.
Центр забезпечує необхідний рівень підготовки та підвищує рівень знань дослідників, медичних працівників та учасників досліджень в галузі міжнародних стандартів Належної Клінічної Практики (GCP), принципів доказової медицини, безпеки проведення досліджень на людях та захисту прав пацієнтів.
- Великий досвід роботи в проведенні доклінічних і клінічних досліджень в різних галузях медицини, в т.ч. з рідкісних захворювань.
- Досвід роботи та знання міжнародного ринку клінічних досліджень.
- Наявність бази даних з інформацією про дослідників та дослідницькі центри.
- Наявність власного ліжкового фонду для проведення досліджень, наявність клінічних баз Університету за різними медичними профілями.
- Наявність високопрофесійного штату співробітників, які постійно беруть участь у міжнародних та локальних сертифікаційних тренінгах за програмами ІСН GCP, організації клінічних досліджень.
- Знання та чітке слідування міжнародним та локальним законам.
- Встановлення довгострокових партнерських відносин з клієнтами за рахунок надання високоякісних послуг та гнучкості в співробітництві.
- Онкологія (рак легень, рак кишечника, рак в уронефрології)
- ВІЛ
- Інфекційні захворювання (інфекції шкіри, грип, Covid-19)
- Пульмонологія (пневмонії, бронхіальна астма, ХОЗЛ)
- Кардіологія (артеріальна гіпертензія, гостра серцева недостатність, ІХС)
- Неврологія (мігрень, розсіяний склероз)
- Судинні захворювання (захворювання периферичних артерій)
- Метаболічні захворювання (цукровий діабет І-го та ІІ-го типів, подагра)
- Ревматологія (ревматоїдний артрит)
- Нефрологія (ХНН, інфекції сечовидільної системи)
- Офтальмологія (увеїти)
- Хірургія
- Педіатрія (бронхіальна астма, пневмонія, інфекції сечовидільної системи, бактеріємія, соматотропна недостатність, артеріальна гіпертензія, неспіцифічний виразковий коліт)
- Неонатологія (сепсис, гіпотиреоз, фенілкетонурія, адреногенітальний синдром)
- Рідкісні захворювання (хвороба Крона, муковісцидоз, хвороба Фабрі)
- Шкірні хвороби (псоріаз, екзема)
- GlaxoSmithKline (Великобританія)
- AstraZeneca (Великобританія)
- Cubist (США)
- Novartis (Швейцарія)
- ICОN Pharmaceuticals (Швейцарія)
- Sanofi – Aventis (Франція)
- Teva Pharmaceuticals (Ізраїль)
- Hoffman La Roche (Швейцарія)
- Janssen Pharmaceuticals (Бельгія)
- Pharmanet
- Covance
- IQWIA
- Paraxel
- KCR
- MERC