Науково-практичний центр доклінічних і клінічних досліджень ХНМУ

Про нас

Науково-практичний центр доклінічних і клінічних досліджень Харківського національного медичного університету (НПЦДКД) створений з метою проведення, координації, методичного керівництва та контролю за доклінічними та клінічними дослідженнями лікарських засобів, біологічно активних речовин, медичної техніки та матеріалів на клінічних базах університету.

Центр сприяє проведенню доклінічних і клінічних досліджень на 44 клінічних кафедрах ХНМУ, в 6 навчальних науково-виробничих об’єднаннях, 2 наукових інститутах (НДІ гігієни праці та професійних захворювань ХНМУ та Українському інституті клінічної генетики ХНМУ), Університетському стоматологічному центрі; Навчально-науковому медичному центрі «Університетська клініка», забезпечує ефективну взаємодію всіх служб та підрозділів університету (комісії з питань етики та біоетики, кафедр, клінічних та адміністративних підрозділів).

НПЦДКД ХНМУ представляє інтереси Університету та забезпечує належне співробітництво з регуляторними органами України, фірмами-розробниками та їх представниками, іншими вітчизняними та міжнародними організаціями.

Центр забезпечує необхідний рівень підготовки та підвищує рівень знань дослідників, медичних працівників та учасників досліджень в галузі міжнародних стандартів Належної Клінічної Практики (GCP), принципів доказової медицини, безпеки проведення досліджень на людях та захисту прав пацієнтів.

Контактні дані
Адреса:
проспект Науки, 4, м. Харків
Макєєва Наталія Іванівна
д.мед.н., професор
  • Напрямки роботи:

Науково-практичний центр доклінічних і клінічних досліджень ХНМУ надає широкий спектр послуг фармацевтичним, виробничим та біотехнологічним компаніям щодо проведення доклінічних досліджень лікарських препаратів, клінічних досліджень І-ІV фази, а також клінічних досліджень виробів медичного призначення.

Наші головні переваги
  • Великий досвід роботи в проведенні доклінічних і клінічних досліджень в різних галузях медицини, в т.ч. з рідкісних захворювань.
  • Досвід роботи та знання міжнародного ринку клінічних досліджень.
  • Наявність бази даних з інформацією про дослідників та дослідницькі центри.
  • Наявність власного ліжкового фонду для проведення досліджень, наявність клінічних баз Університету за різними медичними профілями.
  • Наявність високопрофесійного штату співробітників, які постійно беруть участь у міжнародних та локальних сертифікаційних тренінгах за програмами ІСН GCP, організації клінічних досліджень.
  • Знання та чітке слідування міжнародним та локальним законам.
  • Встановлення довгострокових партнерських відносин з клієнтами за рахунок надання високоякісних послуг та гнучкості в співробітництві.
Наш досвід
  • Онкологія (рак легень, рак кишечника, рак в уронефрології)
  • ВІЛ
  • Інфекційні захворювання (інфекції шкіри, грип, Covid-19)