Лікувальна робота кафедри радіології та радіаційної медицини
  1. ДУ Інститут медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва Національної академії медичних наук України

Інститут є провідним науково-медичним центром в Україні в області онкології та радіології. Сфера діяльності інституту включає онкохірургію, радіаційну онкологію, ядерну медицину, променеву діагностику, лікування променевої патології, радіобіологію, радіаційну гігієну та безпеку, дозиметрію і метрологію іонізуючих випромінювань в медицині.

Клініка інституту має 220 ліжок, 80 місць денного стаціонару і ліцензована по 35 медичних спеціальностей. Щорічно виконується понад 2500 операцій різного профілю і складності, проводиться променева терапія більш ніж 2000 хворим, близько 100 пацієнтів отримують радіонуклідну терапію.

Надається можливість: проведення наукових досліджень на базі клініки та експериментальних підрозділів інституту.

2. Навчально-науковий медичний комплекс «Університетська клініка» ХНМУ

Університетська клініка надає високоспеціалізовану медичну допомогу населенню Харкова і Харківської області, інших областей України, іноземним громадянам. Університетська клініка є багатопрофільною клінічною діагностично-лікувальною установою, яка водночас проводить науково-практичну та освітню діяльність.

Філософія роботи клініки: мультидисциплінарний командний підхід до діагностики, лікування та реабілітації, впровадження передових медичних технологій у практику та навчальний процес, інтеграція із зарубіжними клініками.

Спеціалізація клініки:

• малоінвазивна хірургія;
  • судинна хірургія;
  • ортопедія і травматологія;
  • дитяча ортопедія;
  • урологія;
  • онкологія;
  • гінекологія;
  • неврологія;
  • дитяча неврологія;
  • ендокринологія;
  • кардіологія;
  • гастроентерологія;
  • офтальмологія;
  • дитяча офтальмологія;
  • оториноларингологія;
  • стоматологія (терапевтична та хірургічна);
  • дерматовенерологія;
  • терапія;
  • лікування з використанням малоінвазивних технологій (лапароскопічних, ендоскопічних, лазерних);
  • мультимодальне лікування хронічного болю;
  • психосоматика;
  • фізична і психологічна реабілітація;
  • психіатрія;
  • психофізіологія.

Соціальна відповідальність клініки полягає в забезпеченні доступності передових медичних технологій, консультацій фахівців світового рівня для населення України та наданні спеціалізованої допомоги пацієнтам різних категорій, хворим з особливими потребами включно.

Лікувально-діагностичну роботу в Університетській клініці забезпечують 73 лікарі, з них 3 професори, 2 старші наукові співробітники, 6 докторів наук, 9 кандидатів наук, 46 лікарів вищої категорії.

3. Харківський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення

Диспансер має у своєму розпорядженні широкий спектр медичних послуг на рівні сучасних досягнень медичної науки і практики. Пацієнтів забезпечують кваліфікованою спеціалізованою консультативною лікарською допомогою, проводять діагностику та лікування різних захворювань згідно з існуючими вимогами клінічних протоколів та стандартів лікувально-діагностичного процесу, надають первинну медичну допомогу. Безкоштовне медичне обслуговування пацієнти отримують у рамках пакетів послуг, що надаються Національною службою здоров`я України (НСЗУ).

Персонал диспансеру відрізняється високим професіоналізмом у сфері надання медичної допомоги, всі лікарі мають великий медичний досвід роботи з пацієнтами, у яких спостерігаються поєднання патологій різних органів і систем. Більшість медичних досліджень для пацієнтів проводять на території диспансеру, де працюють лікарі тільки першої та вищої кваліфікаційної категорії, в тому числі кандидати медичних наук.