Народний аматорський ансамбль
народного танцю «Радість»,
танцювальний колектив «Феєрія»

Художній керівник Маргарита Мороз.

Колективу «Радість» виповнилося 12 років, кількість учасників налічує понад 40 осіб. НААНТ «Радість» регулярно бере участь та перемагає у Міжнародних фестивалях-конкурсах у Львові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Харкові. У послужному списку колективу також призові місця у онлайн-конкурсах з хореографічного мистецтва у Парижі, Іспанії, Італії, Болгарії, Єгипті та ін.

Колектив «Феєрія» існує 6 років і працює з такими хореографічними напрямками як сучасний та стилізований танець. До складу колективу входять більше 20 студентів. За час існування ансамблю є багато здобутків у Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях-конкурсах у Львові, Одесі, Харкові, Києві та Хмельницькому. Також учасники неодноразово отримували Ґран-прі у щорічному конкурсі «Ліра Гіппократа», «Студентська весна», «Day of dance» тощо.