За результатами конкурсних відборів у 2019 році 109 студентів 4-их та 5-их курсів стоматологічного та медичних факультетів скористалися чудовою нагодою пройти літню практику, навчання та стажування у таких країнах, як: Туреччина, Польща, Іран, Азербайджан, Узбекистан, Грузія, Болгарія, Німеччина, Литва, Україна.

Завдяки реалізації програмам академічної мобільності студенти ХНМУ мають можливості здобути знання та перейняти досвід іноземних медиків, ознайомитися з дещо іншими педагогічними методами, набути нових компетенцій, а також розширити свій світогляд та збагатитися культурно.

Університет отримує багато позитивних відгуків від студентів, які вже скористалися такою нагодою та пройшли навчання в університетах-партнерах.

студенти I мед. факультету

Ми вдячні відділу міжнародних зв’язків ХНМУ за можливість вдосконалити  свої практичні навички та отримати незабутні враження

студентка стоматологічного факультету

Я вдячна кожному співробітнику і просто мешканцю Баку за привітність та комфортне перебування

студентка III медичного факультету

Це було чудово! Чотирьохтижнева практика пролетіла як один день. Це прекрасно, що наш університет надає таку безцінну можливість!

студенти III медичного факультету

Спочатку хочемо подякувати ХНМУ за можливість відвідати чудове, сонячне місто Андижан, Узбекистан. Під час стажування ми познайомилися з культурою і менталітетом цієї країни. Нас зустріли дуже і дуже тепло (настільки, що потрапили в місцеві новини по телевізору).

Люди доброзичливі, знайшли багато друзів, здружилися з ними настільки, що не хотілось повертатися.

Навчання було на вищому рівні, багато чому навчилися, дякуємо окремо Андижанському державному медичному інституту за доступ до пацієнтів, заняття проходили продуктивно, приїхали в Україну з новими знаннями, обов’язково поділимося. Вечорами не нудьгували, пізнавали місто, культуру, гуляли, веселилися, вчилися, великий досвід отримали під час поїздки. З нетерпимістю і трепетом чекаємо нові програми з обміну студентами від нашого вишу, так як ми вже їдемо).

Ще раз, спасибі ХНМУ і АДМІ за співпрацю з нами

студентка ІІ медичного факультету

Мене звати Аліна Валентьєва, я студентка 5 курсу ІІ медичного факультету. Я дуже вдячна Міжнародному відділу ХНМУ та організаторам стажування групи студентів нашого університету у клініці Зансенхаузен міста Франкфурт (Німеччина) за можливість отримати новий незабутній професійний досвід.

Програма нашого стажування була надзвичайно цікавою, корисною та насиченою. І це було неймовірно! Ми з колегами-студентами мали змогу не тільки брати активну участь у підготовці до операції (аналізувати попередні дослідження, які були проведені перед операцією та обговорювати план подальшого лікування), але й асистували професору Пламену Стайкову під час операції. Я дуже вдячна професору за його професіоналізм, за наше навчання, за уважне ставлення до нашої групи. Також хочу подякувати медичному персоналу клініки Зансенхаузен та пані Лідії за теплий прийом та підтримку кожного члена нашої групи. Стажування у найкращій клініці Німеччини дало нам змогу побачити передові технології власними очима. А ще стажування подарувало мені незабутні враження (ми гуляли по вечірньому Франкфурту, відвідували музей Гете, Гейдельберський замок та стародавній університет).

Ще раз хочу висловити величезну подяку за надані можливості та знання, за приємні та теплі враження від стажування Міжнародному відділу ХНМУ, організаторам стажування, професору Пламену Стайкову. Ви надихаєте, ви мотивуєте!