Спортивно-масова робота кафедри фізичного виховання та здоров’я

Колектив кафедри проводить значну спортивно-масову та просвітницько-виховну роботу зі студентами університету. Задля залучення студентів до занять спортом в університеті працювали секції з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, пауерліфтингу, футзалу, армспорту, шашок, шахів тощо. Для популяризації спорту створені стенди зі світлинами найкращих спортсменів ХНМУ, результати змагань висвітлюються на офіційному сайті ХНМУ.

Студенти-спортсмени та викладачі кафедри протягом останніх трьох років брали активну участь у змаганнях найвищих рівнів. На міжнародному рівні перемагала студентка стоматологічного факультету Третьякова Ірина – призерка Чемпіонату Світу та Кубку Європи серед юніорів зі стрільби з лука (2021); старший викладач Куций Д.В. (арбітр FIFA) брав участь в організації та проведенні  групових турнірів та фінальної частини Чемпіонату Світу та Європи з футзалу (2022–2023). На державному рівні переможцями ставали: старший викладач Поручіков В.В. – призер Чемпіонату України з гирьового спорту (2021), Третьякова Ірина – призер Кубку України зі стрільби з лука (2022 та 2023), студентка І курсу ІV медичного факультету Ярмак Ірина призерка Чемпіонату України зі стрільби з лука (2023), студент І медичного факультету Дмитро Бондар посів І місце на Всеукраїнському студентському благодійному турнірі з шахів (2023).

Щорічно викладачі кафедри та студенти задіяні у заходах Всеукраїнського олімпійського тижня під патронатом Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти і науки України.

Спортивні змагання ХНМУ в 2023 році:

1. Відкритий онлайн Чемпіонат з шахів та шашок серед співробітників ХНМУ (26–27 січня 2023 р. на всесвітньовідомій платформі Сhess.com).
  2. Онлайн-конкурс відеороликів «Спорт – основа здорового способу життя» (16 лютого – 16 березня 2023 р.).
  3. Турнір із шахів серед студентів (15 березня 2023 р., платформа Сhess.com).
  4. Чемпіонат з армспорту серед студентів ХНМУ (13 квітня 2023 р.).
  5. Турнір з гирьового спорту (15 вересня 2023 р.).
  6. Конкурс відеороликів «Олімпійська філософія та здоровий спосіб життя» (11–30 вересня 2023 р.).